Trening w każdy
poniedziałek i środę
o godzinie 17:00!
Juniorzy » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 29, wczoraj: 15
ogółem: 518 894
statystyki szczegółowe
Klasyfikacja najlepszych strzelców sezonu 2013/2014!
(końcowa tabela po rundzie jesiennej)
19 bramek
Dawid Bal (Victoria Kobylany)
13 bramek
Łukasz Bronowicz (Orzeł Bieździedza)
12 bramek
Tomasz Kotulak (Ostoja Kołaczyce)
9 bramek
Gracjan Poręba (Zorza Łęki Dukielskie)
Krzysztof Lągawa (Zorza Łęki Dukielskie)
Damian Strugała (Orzeł Bieździedza)
8 bramek
Przemysław Bik (Victoria Kobylany)
Damian Czapla (Liwocz Brzyska)
Patryk Mamroł (Ostoja Kołaczyce)
Jakub Śliż (Ostoja Kołaczyce)
7 bramek
Damian Wasłowicz (Victoria Kobylany)
Wiktor Gajecki (Sobniów Jasło)
Mateusz Buba (Sobniów Jasło)
6 bramek
Kamil Cyrulik (Orzeł Bieździedza)
Mateusz Bal (Dębowczanka Dębowiec)
Bartosz Marcisz (Sobniów Jasło)
Damian Przewoźnik (Liwocz Brzyska)
Damian Chochołek (Gaudium Łężyny)
5 bramek
Jarosław Maciejczyk (Gaudium Łężyny)
Rafał Majka (Tempo Nienaszów)
Adam Kuchta (Ostoja Kołaczyce)
Kacper Kardaś (Sobniów Jasło)
4 bramki
Kamil Świątek (Victoria Kobylany)
Kacper Ryczak (Zorza Łęki Dukielskie)
Kamil Robótka (Zorza Łęki Dukielskie)
Łukasz Świątek (Tempo Nienaszów)
Wiktor Madej (Liwocz Brzyska)
Daniel Pacana (Liwocz Brzyska)
Damian Wrona (Sobniów Jasło)
Krystian Malisz (Sobniów Jasło)
Marek Sury (Sobniów Jasło)
Arkadiusz Szetlak (Gaudium Łężyny)
Łukasz Strugała (Orzeł Bieździedza)
Albert Mastej (Dębowczanka Dębowiec)
3 bramki
Marcin Piątek (Liwocz Brzyska)
Mateusz Czapla (Liwocz Brzyska)
Grzegorz Kaleta (Orzeł Bieździedza)
Hubert Dziak (Orzeł Bieździedza)
Paweł Osika (Gaudium Łężyny)
Jakub Misiołek (Huragan Zarzecze)
Przemysław Aszklar (Zorza Łęki Dukielskie)
Radosław Witkoś (Sobniów Jasło)
2 bramki
Karol Kazuń (Victoria Kobylany)
Konrad Siwak (Gaudium Łężyny)
Sebastian Majka (Tempo Nienaszów)
Kamil Biernacki (Huragan Zarzecze)
Karol Nowak (Liwocz Brzyska)
Kacper Rak (Sobniów Jasło)
Szymon Wolski (Dębowczanka Dębowiec)
1 bramka
Marcin Mastyj (Victoria Kobylany)
Daniel Glazer (Victoria Kobylany)
Michał Mastyj (Victoria Kobylany)
Paweł Torba (Victoria Kobylany)
Krystian Musiał (Victoria Kobylany)
Piotr Świątek (Victoria Kobylany)
Arkadiusz Wilk (Zorza Łęki Dukielskie)
Tomasz Krężałek (Zorza Łęki Dukielskie)
Dawid Polowiec (Zorza Łęki Dukielskie)
Michał Śliż (Ostoja Kołaczyce)
Bernard Śniegowski (Ostoja Kołaczyce)
Tomasz Filipek (Ostoja Kołaczyce)
Szymon Wojdyła (Ostoja Kołaczyce)
Damian Ochałek (Orzeł Bieździedza)
Marcin Szpak (Orzeł Bieździedza)
Dawid Hendzel (Orzeł Bieździedza)
Łukasz Czajka (Orzeł Bieździedza)
Damian Hendzel (Dębowczanka Dębowiec)
Damian Rak (Dębowczanka Dębowiec)
Dawid Baradziej (Dębowczanka Dębowiec)
Michał Wszołek (Dębowczanka Dębowiec)
Łukasz Jagielski (Dębowczanka Dębowiec)
Rafał Buczyński (Dębowczanka Dębowiec)
Radosław Pankiewicz (Huragan Zarzecze)
Daniel Szpak (Huragan Zarzecze)
Dominik Pierzowicz (Huragan Zarzecze)
Jakub Praszek (Huragan Zarzecze)
Paweł Suszek (Sobniów Jasło)
Mateusz Kisielewicz (Tempo Nienaszów)
Krzysztof Wójtowicz (Tempo Nienaszów)
Bartosz Gierlasiński (Tempo Nienaszów)
Dawid Szymański (Tempo Nienaszów)
Piotr Kurdziel (Gaudium Łężyny)
*Klasyfikacja opracowana przez administratora serwisu Victoria Kobylany.
Kopiowanie bez zgody autora jest zabronione!
Huragan Zarzecze | 3:0 | Victoria Kobylany |
2015-05-16, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||
|